جزئیات خدمات

Services Details

سرویس و نگهداری

شرکت آساسنور کاماک همچنین با تیکه بر تجربه بیش از ۱۰ سال خود در زمینه سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی فعالیت های نوینی را در این زمینه ارائه می دهد.
تیم خدمات و پشتیبانی این شرکت با دستگاه های مجهز اعم از compressor و vacuum cleaner و ... میزان خرابی سیستم ها را پایین آورده و به کیفیت قسمتی از ساختمان مشتریان عزیز که آسانسور یا پله برقی آنها باشد اضافه نموده است.
با برنامه ریزی های صورت گرفته از قبل سرویس دوره ای به صورت مرتب از جانب نیروهای مجرب شرکت انجام می گیرد تا سعی شود قبل از نیاز مشتری به خدمات پشتیبانی، شرکت انجام وظیفه کرده و میزان خرابی را به حداقل برساند.
در حال حاضر شرکت آسانسور کاماک مفتخر است به غیر از اینکه سرویس و نگهداری مجتمع های مسکونی در جای جای نقاط استان قم و حومه بر عهده دارد، خدمات و پشتیبانی مجتمع های تفریحی، رفاهی، اداری و تجاری در استان را اعم از مجتمع بازار شهر، مجتمع هومان، مجتمع ابریشم و ادارات دولتی و ... را عهده دار است.
همچنین سعی و تلاش خود را در این زمینه روز به روز بیشتر می کند تا پشتیبانی خود را متناسب با علم روز دنیا ارتقا دهد تا بتواند خدمات شایانی در این زمینه در کشور عزیزمان ارائه دهد.
شما هم امروز به خانواده بزرگ مشتریان ما بپیوندید تا شرکت آسانسور کاماک را از همکاری با خود مفتخر سازید و دیگر نگران خدمات آسانسور و پله برقی های خود نباشید.
امروزه حجم زیادی از آسانسور های اروپا از نوع هیدرولیک می باشد به دلیل مزایای فراوانی که در فناوری آن می باشد.
حدود ۷۰ درصد از ساختمان های زیر ۵ طبقه در اروپا و امریکای شمالی از نوع هیدرولیک هستند گرایش کشور های توسعه یافته به این نپع از آسانسور بی دلیل نیست. مزایای فناوری آسانسور هیدرولیک به شکلی است که اغلب آن را به عنوان بهترین و گاه به عنوان تنها گزینه ممکن مطرح می سازد.
یکی از برترین این دلایل، بهره برداری بهینه از فضای ساختمان است. فضای مورد نیاز چاه آسانسورهای هیدرولیک نسبت به آسانسور های کششی قریب به ۱۵ درصد کمتر است و این مساحت نه تنها به فضای مفید ساختمان اضافه می شود بلکه طراحی معماری ساختمان ها را آسوده می کند.

کیفیت و دوام
LOADING