جزئیات خدمات

Services Details

آسانسور هیدرولیک

آسانسور هیدرولیک

وزن آسانسور هیدرولیک نه به سازه عمودی ساختمان بلکه به زمین وارد می شود در نتیجه بار استاتیک سازه، تنش های وارده به ساختمان و آهنکشی چاه جملگی کاهش می یابد.
عدم نیاز به موتورخانه در بالای ساختمان، ضمن صرفه جویی در هزینه ساخت اتاقک، انعطاف بالایی در جانمایی آسانسور به طراح می دهد. در ساختمان های قدیمی یا ساختمان هایی که میخواهند روی بام توقف ایجاد نمایند که امکان ساخت موتورخانه وجود ندارد آسانسور هیدرولیک بهترین راه ایجاد یک آسانسور ساده و اقتصادی است.
حرکت آسانسور هیدرولیک بسیار نرم و توام با ایمنی بسیار بالا می باشد. که این امر از مکانیزم حرکت سیال (روغن) نشأت می گیرد که انتخاب تجهیزات مناسب بر حرکت و توقف نرم و همواره تاثیر گذارند.
آسانسورهای هیدرولیک در محل بارهای سنگین قابلیتی بی مانند دارند و بارهایی تا نزدیک به ۶۰ تن توسط این سیستم ها قابل جابجایی به صورت عمودی می باشند.

آسانسورهای هیدرولیک ساختار مکانیکی منسجمی دارد و برای آسانسورهای دکوراتیو به همراه کابین های شیشه ای مطلوب ترین گزینه به شمار می رود.
بر اساس نیاز مشتریان، سرعت تا یک متر بر ثانیه توسط این آسانسورها قابل دستیابی است.
از دیگر قابلیت های سیستم هیدرولیک استفاده آسان برای ساختمان هایی که محدودیت در نوع برق رسانی دارند به این ترتیب که آسانسورهای هیدرولیک با برق تکفاز نیز به راحتی کار می کنند.

پمپ دستی:

از ادوات ایمنی مهم در سیستم هیدرولیک پمپ دستی (Hand pump) در شرایط اضطراری امکان حرکت کابین به سمت بالا را ایجاد می کند و گزینه های نجات بیشتری را در مواقع لزوم فراهم می آورد وجود این قطعه تضمینی بر تطابق محصول با استانداردهای بین المللی می باشد شیر HDU
یکی دیگر از اجزای ایمنی در آسانسورهای هیدرولیک این تکنولوژی برای مهار حرکات ناگهانی و غیر قابل کنترل کابین طراحی شده و برای سیستم های جدید و در حال کار قابل تعبیه است.

پمپ دستی:

به کمک کنترل هوشمند اینورتری صرفه جویی قابل ملاحظه ای در برق مصرفی آسانسور رخ داده و دیماند الکتریسیته مورد نیاز برای پروژه نیز کاهش می یابد.

پاور با شیر مکانیکی:

به کمک کنترل هوشمند اینورتری صرفه جویی قابل ملاحظه ای در برق مصرفی آسانسور رخ داده و دیماند الکتریسیته مورد نیاز برای پروژه نیز کاهش می یابد.

پاور های الکترونیکی:

پاور با شیر الکترونیکی در مقایسه با شیرهای مکانیکی متداول چندین مزیت را فراهم می‌آورد از جمله انتقال کمتر حرارت به روغن از طریق کنترل زمان عملکرد مصرف ۳۰ درصد انرژی کمتر و لولینگ بسیار دقیق

پاورهای اینورتری:

پاور های هیدرولیک مجهز به درایو 3vf فناوری نوین و انقلابی هستند که هزینه‌های عمومی آسانسور هیدرولیک را به شکل قابل توجهی کاهش می دهند از نقاط صرفه جویی کاهش ۵۰ درصدی انرژی مصرفی عدم نیاز به کوپلینگ در آسانسورهای پرتردد و امکان استفاده از پاور هایی با توان پایین تر می باشد.

نصب مستقیم از بغل

در این روش نصب که به کمک یک یا دو جک انجام می شود نیاز به حفر چاله حدود ۲ متر کمتر می شود. مزیت آن سادگی و خلوت بودن چاه آسانسور به ویژه برای مقاصد دکوراتیو می باشد در این روش بخشی از مساحت چاهک آسانسور (shaft) توسط جک و ملحقات مکانیکی اشغال می شود.

شیر ترکیدگی: (Rupture valve)

بهترین رکن ایمنی آسانسور های هیدرولیک شیر ترکیدگی یا شیر اطمینان است که از خروج سریع روغن از جک که مترادف با سقوط کابین است جلوگیری به عمل می آورد. عملکرد مطمئن این قطعه شرط اساسی برای نصب صحیح آسانسور است.
مدل های طراحی و نصب سیستم هیدرولیک نصب مستقیم از زیر در این روش جک از پایین به مرکز کابین متصل می شود نکات بارز در این پیکربندی استفاده حداکثری از مساحت چاهک آسانسور و در عین حال نیاز به حفر چاله ای با عمق قریب به طول مسیر حرکت است برای اجتناب از حفاری‌های گاه پرهزینه میتوان از جک های تلسکوپی دو یا سه مرحله ای نیز در این روش استفاده کرد.

نصب غیر مستقیم:

روش مقرون به صرفه برای اجتناب از حفر چاله پیکربندی غیر مستقیم (۲:۱) است که ضمن آن جک به کمک فلکه و سیم بکسل کابین را به حرکت در می آورد سرعت و طول مسیر حرکت کابین در این روش دو برابر جک است اما بخشی از مساحت چاه باید به تجهیزات مذکور تخصیص یابد.
در برخی آسانسورهای کششی و هیدرولیک به خاطر نوع طراحی و یا محدودیت ها یا تعدد ورودی های کابین به جای یوک به صورت مستقیم (Direct) و یا غیرمستقیم (indirect) به وسیله پولی های هرزگرد استفاده می شود در آسانسورهای هیدرولیک با سیستم کارسلینگ روش های نصب غیرمستقیم و مستقیم از بغل سازه کارسلینگ نقش قاب نگهدارنده کابین را ایفا می کند کارسلینگ مجموعه کامل پاراشوت ستون زیر جک رولر کفشک و قلاب سر بکسل های مخصوص فلکه هرزگرد نگهدارنده جک براکت های اتصال جک صفحه شابلون و غیره را در بر دارند.

سیستم های هیدرولیک ویژه آسانسورهای خانگی

اقتضای زندگی مدرن فراهم آوردن حداکثر رفاه و زیبایی در عین کمبود منابع است برخورداری از یک آسانسور شکیل که جزئی درخشان از معماری داخلی باشد یک خواسته به حق است که معمولاً به دلیل ملاحظات طراحی بنا و کمبود فضا و منابع انرژی و نا آشنایی برخی طراحان معمار با امکانات فناوری نوین آسانسور سرکوب می شود لیفت هیدرولیک با استفاده از برق تک فاز و جک های مخصوص آسانسور خانگی امکان تعبیه اقتصادی آسانسور در کمترین فضا با بیشترین انعطاف در طراحی مهندسی را فراهم می آورد.

آسانسورهای خودروبر

درصورت رعایت استانداردها آسانسور خودرو بر یک مزیت بزرگ در طراحی ساختمان است طراحی بهینه برای آسانسور های خودروبر شامل تجهیزات ایمنی مهار کننده حرکت ناگهانی کابین و پشتیبانی از انواع پیکربندی نصب اعم مستقیم از بغل با دو جک مدیر مستقیم بادو جک بسته به شرایط چاه آسانسور می باشد.
شرکت آماک با تکیه بر دانش فنی خود و با استفاده از فناوری روز صنعت هیدرولیک با توجه به محدودیت‌های ساختمانی از لحاظ عدم حفر چاه برای نصب جک مرکزی توانسته است بزرگترین خودروبر هیدرولیک دو جک بغل متقارن در ایران را به ظرفیت ۶۰۰۰ کیلوگرم و ارتفاع ۳۲۰۰ سانتی متر در استان قم طراحی نصب و اجرا نماید
همچنین این شرکت توانسته است حجم گسترده‌ای از باربرهای هیدرولیک و خودروبر های هیدرولیک را در استان قم طراحی نصب و اجرا نماید.

کارسلینگ

در برخی آسانسورهای کششی و هیدرولیک به خاطر نوع طراحی و یا محدودیت ها یا تعدد ورودی های کابین به جای یــوک به صورت مستقیـــــم (Direct) و یـــا غیرمستقیــــــم (indirect) به وسیله پولی های هرزگرد استفاده می شود در آسانسورهای هیدرولیک با سیستم کارسلینگ روش های نصب غیرمستقیم و مستقیم از بغل سازه کارسلینگ نقش قاب نگهدارنده کــــابین را ایفـــــــا می کنــــد کـــــــــــــــارسلینگ مجموعـــــــــــه کامــــــــــــل پاراشـــــــــــــوت ستـــــــــــون زیــــــــــر جــــــــــــــک رولـــــــــر کفشــــــــــــــــــک و قـــــــــــــــــــــــلاب.سر بکسل های مخصوص فلکه هرزگرد نگهدارنده جــک براکــــــت های اتصـــــــال جـــــــک صفحـــــــــه شابلــــون و غـــــــــیره را در بر دارند.

کیفیت و دوام
LOADING