CAMAC SERVICES

خدمات کاماک آسانسور


آسانسور کاماک با ارائه راهکارهای بروز و بر اساس استاندارد اروپا توانسته است در کمترین فضا و حداقل هزینه ممکن برای مشتریان خود با هر سلیقه ای و با هر نوع کاربری اعم از باربر، مسافربر و خودروبر آسانسور طراحی و نصب نماید.

در حال حاضر شرکت آسانسور کاماک مفتخر است به غیر از اینکه سرویس و نگهداری مجتمع های مسکونی در جای جای نقاط استان قم و حومه بر عهده دارد، خدمات و پشتیبانی مجتمع های تفریحی، رفاهی، اداری و تجاری در استان را اعم از مجتمع بازار شهر، مجتمع هومان، مجتمع ابریشم و ادارات دولتی و ... را عهده دار است.

 
10

شرکت آسانسور کاماک همچنین با تیکه بر تجربه بیش از ۱۰ سال خود در زمینه سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی فعالیت های نوینی را در این زمینه ارائه می دهد.


کاماک آســـــانسور

CAMAC ELEVATOR


شما هم امروز به خانواده بزرگ مشتریان ما بپیوندید تا شرکت آسانسور کاماک را از همکاری با خود مفتخر سازید و دیگر نگران خدمات آسانسور و پله برقی های خود نباشید

CAMAC
ELEVATOR

همچنین شرکت آسانسور کاماک با تکیه بر دانش فنی و مطالعه دقیق مشخصات فنی قطعات، همگام سازی آن ها را در الویت خود قرار داده تا بتواند نیاز بازار را متناسب با کیفیت و کمیت درخواستی از جانب مشتریان را تامین نماید.


بیشتر بدانید

OUR PORTFOLIOS

نمونه کار های ما

کیفیت و دوام
LOADING